Prémiové krmivo CHICOPEE kanadské společnosti Harrison Pet Products

Granule Chicopee je kvalitní prémiové krmivo, jehož receptura je navržena tak, aby mělo co nejpříznivější účinky na fyzické i duševní zdraví Vašeho pejska. Jedná se o kanadské kompletní krmivo určené pro všechny životní fáze Vašeho mazlíčka. Granule Chicopee jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Součástí je také obsah MOS (manoligosacharidy) a extraktem z čekanky podporují správné trávení a mají příznivý vliv na imunitní systém. Krmivo Chicopee rovněž obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega 6 a Omega 3 pro zdarvou, lesklou srst. 

Chicopee bylo vyrobeno firmou Harrison Pet Products, jejíž zaměstanci se zavázali poskytovat co nejlepší služby za příjemné ceny, a nabídnout trhu krmivo, za jehož kvalitu se budou moci zaručit. Jejich filozofií je vytvořit takové produkty, které budou domácím mazlíčkům prospívat, a díky nim se dožijí vysokého a spokojeného věku.

Granule Chicopee u nás můžete zakoupit za příjemné ceny. Nabízíme řadu výhod při odběrech 2. či 3. pytlů. Rychlé dodání je samozřejmostí.