O kanadských prémiových krmivech K-9

O kanadských prémiových krmivech K-9

Kompletní suché granulované krmivo pro psy s dietními účinky, vyrobené z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Krmení je velmi jednoduché, příprava nezabírá čas, protože psi přijímají granule ochotně v suchém stavu.

Proč krmiva Canine Caviar?

Proč krmiva Canine Caviar?

Canine Caviar je výjimečné ultraprémiové krmivo, jediné svého druhu na současném trhu. Díky pečlivě zvolenému a vyváženému složení, kvalitním surovinám a šetrnému procesu zpracování nabízí vašemu psovi nejen skvělou chuť, ale hlavně péči, kterou si jeho organismus zaslouží.

Canine Caviar je alkalizující krmivo. Pomáhá v organismu vašeho chlupatého parťáka udržet hodnotu pH v rozmezí 7,1 – 7,4, která je velmi důležitá pro optimální látkovou výměnu a vlastně i pro celý psí organismus a jeho správné fungování. Svým složením se blíží přirozené potravě, kterou předci dnešních psů lovili a konzumovali ve volné přírodě. Zkrátka vychází z toho, co pro ně matka příroda zamýšlela.

Konzervy pro psy STARVITA

Konzervy pro psy STARVITA

Superprémiové konzervy StarVita, které představují kompletní krmivo pro dospělé psy všech velikostí a ras. Vyrábějí ze surovin nejvyšší potravinářské kvality, které většinou pocházejí z místních zdrojů a neobsahují umělá barviva ani ochucovadla. Trvanlivost u nich zajišťují výhradně přírodní konzervanty. Jsou jednodruhové a koupit je můžete ve dvou gramážích (400 g a 800 g) a třech příchutích se třemi různými druhy masa: jehněčí se sladkými bramborami, hovězí s mrkví a cuketou, kuřecí s brusinkami.